Články

Česko – USA: kanonýr Kane se konečně prosadí
article image

21.9.2016

Už jim nejde o nic, vědí, že na turnaji dohráli. Hokejisté Česka i USA ale hrají o čest a větší motivaci budou mít americké hvězdy. A dosud spící kanonýr Patrick Kane konečně vstřelí gól.

Měl být tahounem amerického týmu a dovést ho možná i k celkovému triumfu. Jenže Kane ve své misi selhal. Proti evropskému výběru si on ani jeho spoluhráči vůbec neškrtl, při porážce s Kanadou si připsal jen jednu asistenci. To je žalostně málo na borce, který byl v minulé sezóně králem NHL, vyhrál produktivitu, posbíral všechny nejcennější individuální ceny a je nejlépe placeným hokejistou světa. Kritika na jeho hlavu se jen valí, a tak je jasné, že v závěrečném duelu skupiny proti Čechům bude motivovaný jako nikdo jiný. Navíc se dá očekávat, že oba celky už nebudou hrát pod takovým tlakem a budou se chtít ukázat zejména v ofenzívě, a tak by měli mít borci kalibru Kanea přece jen více prostoru pro svá kouzla. A nechce se věřit, že by americký burák opouštěl prestižní turnaj bez vstřelené branky...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Čes-USA: Kane P. ano 2.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip