Články

Česko – USA: gólově chudé čtvrtfinále
article image

18.5.2016

Repríza loňského souboje o bronz z Prahy čeká české hokejisty ve čtvrtfinále mistrovství světa v Moskvě proti celku USA. A stejně jako loni to bude duel pouze o pár gólech.

Češi budou útočit na třetí účast v semifinále za sebou, ovšem nebudou to mít vůbec snadné. A to navzdory tomu, že jdou jako vítěz skupiny A proti až čtvrtému celku z béčka. Cesta Američanů do play off byla trnitá a zajistili si ji až potřebným bodem v závěrečném duelu proti Slovákům. Jenže zámořští borci se v bojích o vše dokážou vyhecovat k daleko zodpovědnějším výkonům, což platí i pro tento mladý výběr na čele s rychlíkem Larkinem. Ten patří mezi pouhé čtyři hráče, kteří porazili Čechy 3:0 v loňském souboji o bronz. Tentokrát jsou Vůjtkovi svěřenci favority, zatím se na šampionátu prezentovali atraktivním stylem a získali si srdce fanoušků. Ovšem jak to týmu plnému nováčků půjde, když se dostane do úzkých a bude mu hrozit cesta domů? Američané jsou naopak tradičně psychicky odolní a budou si stále hrát svůj zodpovědný hokej. Ať už se nakonec bude radovat jeden nebo druhý, v takových soubojích bývá zvykem, že moc gólů nepadá.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Česko - USA 4,5 - 2.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip