Články

Česko – Turecko: góly budou padat!
article image

10.10.201

Uhájit třetí příčku před dotírajícím Nizozemskem a probojovat se tak do baráže o ME, to je cílem tureckých fotbalistů v závěru kvalifikace. Češi už mají postup jistý a mohou hrát uvolněně, oba celky se prosadí.

Češi rozhodnou, kdo si ze skupiny A zahraje v baráži o Euro! V posledním dvojzápase kvalifikačního cyklu totiž vyzvou oba celky, které o bronzovou pozici za již jistými účastníky evropského šampionátu Islandem a Českem na dálku zápolí. Vrbova parta nejprve doma hostí aktuálně třetí Turky, kteří nutně potřebují na Letné zvítězit, před čtvrtým Nizozemskem, které hraje v Kazachstánu, totiž mají jen dva body k dobru. Výběr kouče Terima zahájil kvalifikační boje mizerně a po třech zápasech měl na kontě jediný bod! V posledních pěti duelech ale neprohrál a 3x zvítězil, především zářijovou demolicí Nizozemska 3:0 naplno ukázal, že disponuje velkou kvalitou a umí hrát s nožem na krku. Do pražského klání nastoupí bez přehnaného respektu a s vírou v zisk tří bodů, především směrem dopředu budou hosté nesmírně nebezpeční. Češi už nejsou pod tlakem a mohou si utkání užít, výhra by jim vylepšila naděje na lepší nasazení pro evropský šampionát a tak utkání nevypustí. Příležitost by měli dostat někteří borci, kteří pravidelně nenastupují. Vzájemná utkání obou soupeřů bývají ofenzivně laděná a padají v nich branky, tradice bude dodržena!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Česko - Turecko ano 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip