Články

Česko – Švýcarsko: tradičně gólově chudičký souboj
article image

16.5.2016

Ten zápas nakonec bude důležitější, než se očekávalo! Českým hokejistům půjde v závěrečném duelu skupiny MS o setrvání v Moskvě, Švýcarům o postup do play off. Každopádně moc gólů nepadne.

Zpackaný duel s Dány způsobil doposud skvěle hrajícím českým borcům zbytečné problémy. Pokud nechtějí před play off zažít nepříjemné stěhování do Petrohradu, nesmějí proti houževnatému protivníkovi selhat. Stále nicméně mají všechno ve svých rukou: v případě výhry půjdou do vyřazovacích bojů coby vítěz skupiny A, k setrvání v Moskvě pak stačí neprohra v normální hrací době. „Nekalkulujeme, prostě chceme předvést co nejlepší výkon a vyhrát,“ řekl kouč Vůjtek, jenž právě v den zápasu oslaví 69. narozeniny. Jakýpak mu jeho svěřenci dají dárek? Snadné to nebude, protože Švýcaři jsou tradičně neoblíbený soupeř. Po děsivém startu na MS se už rozjeli, moc nechybělo, aby v minulém duelu porazili Švédy. „Ten zápas jsme měli vyhrát, až dosud jsme byli za dobré výkony velmi špatně odměněni. Proti Česku se to ale změní!“ hlásil bojovně trenér Fischer. Dá se čekat spíše defenzivně laděný boj a urputný hokej. Za uplynulých 15 let jen jednou v 18 vzájemných duelech padlo přes 5 gólů, průměr je pouhého 3,8 gólu na zápas. Při důležitosti mače pro oba týmy je zřejmé, že to tentokrát bude podobné.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Česko - Švýcarsko 4,5 - 2.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip