Česko – Švédsko: zahájí Růžičkova parta vítězně?

article image

30.4.2015 A je to tady! Hokejové mistrovství světa se konečně rozběhne a domácí mančaft hned na úvod čeká těžký souboj se silným výběrem Tre Kronor. Na loňském šampionátu Češi se Seveřany padli ve skupině i v boji o bronz, nadešel čas na odplatu?

Česko

+ domácí prostředí, kreativita v útoku, trenérský lišák Růžička

- obrana, tým je pod velkým tlakem uspět

Švédsko

+ důraz, tvrdost, obrana, zkušenosti

- tvořivost, gólmani

 

Na posledním MS v Praze v roce 2004 čeští hokejisté všechny soupeře válcovali, první prohraný duel v nájezdech ve čtvrtfinále s USA ale znamenal předčasný konec a hořké zklamání. Letos chtějí svěřenci kouče Růžičky selhání před svými fanoušky odčinit, úspěšný vstup do ostře sledovaného turnaje by českému týmu přihrál pohodu a sebedůvěru. V brance dostane důvěru Alexander Salák, jenž prožil výbornou sezonu v KHL a s rolí týmové jedničky by si měl bez problémů poradit. Velkou sílou budou Češi disponovat v útoku, jehož tahounem by měl být rychlík Jakub Voráček, který prožil životní sezonu ve Philadelphii a bude nastupovat v prvním útoku se Sobotkou a Eratem. Nestárnoucí Jaromír Jágr bude hlavní postavou druhé formace s Kovářem a Klepišem, góly se čekají také od třetí lajny s Hertlem, Novotným a Červenkou. Naopak v obraně, v níž chybí konstruktivní beci, by mohli mít domácí problémy, jediným borcem s většími zkušenostmi ze zámoří je Hejda. Tre Kronor, kteří patří mezi žhavé adepty na zlato, vyrukují na Čechy se svou tradiční hrou založenou na důrazné obraně, agresivitě a taktické disciplinovanosti. Do Prahy přivezli silný výběr plný zkušených borců, domácí mančaft jistě hodně potrápí. V opatrném úvodu utkání se budou mužstva oťukávat, na první trefu si fanoušci asi budou muset počkat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Česko - Švédsko 1 1.90
1. gól do 09:59 - Česko - Švédsko ne 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip