Články

Česko – Švédsko: Tre Kronor opět zvítězí
article image

26.4.2016

Čeští hokejisté pokračují v přípravě na blížící se MS a v rámci série Euro Hockey Tour vyzvou jejího průběžného lídra – Švédsko! Důrazní a takticky vždy skvěle připravení Seveřani mívají ve vzájemných bitvách navrch…

Za poslední dva roky se oba mančafty utkaly desetkrát a jen dvakrát uspěli Češi! Celek kouče Vůjtka ovládl poslední střetnutí na prosincových Švédských hrách (3:1) a ve Znojmě zkusí na úspěšné vystoupení navázat. Nebude to však mít snadné, Tre Kronor nastoupí se zkušeným týmem, který posílilo několik borců ze zámořské NHL (Markström, Larsson, Backlund či Wennberg). V EHT se navíc Švédům letos daří (7 výher z deseti zápasů) a na Čechy si budou po předešlých úspěších hodně věřit. Domácí v zatím posledním utkání v sobotu nestačili na Finsko (1:4), proti Švédsku ale nastoupí v pozměněné sestavě – centři Urban s Holíkem v týmu skončili a k reprezentaci se naopak připojili forvardi z NHL (Plekanec, Pastrňák) a KHL (Kovář, Filippi). Ani jejich kvality však Čechům k výhře nepomohou, Tre Kronor budou mít opět navrch!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Sázka bez remízy - Česko - Švédsko 2 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip