Články

Česko - Švédsko: Jágr se na úvod trefí
article image

12.2.201

Kdo jiný by měl hned na úvod ZOH ukázat, že český tým není radno podceňovat, než jeden z jeho nejzkušenějších hráčů! Jaromír Jágr prožívá výbornou sezonu, táhne New Jersey a v premiérovém duelu proti Švédsku formu gólem potvrdí!

Výhra potěší, případná ztráta ale nemusí následný úspěch zdaleka odvát do nenávratna. Systém olympijského turnaje totiž dává šanci i týmům, které v základní skupině všechny zápasy prohrají. I to může být výhoda výběru Aloise Hadamczika v prvním zápase, v němž není považován za favorita. Úvodní duel turnaje jen pár hodin poté, co do Soči dorazili hráči z NHL, je tak trochu sázkařskou loterií, odhadovat výsledek je těžké i s přihlédnutím k vzájemným zápasům v právě probíhající sezoně, protože týmy budou hrát v úplně jiném složení. Ten český s velkou pravděpodobností nastoupí s Jakubem Kovářem v brance, plánovaná jednička Ondřej Pavelec zůstane jen na tribuně, nenastoupí asi ani nemocný obránce Gudas. Švédové na tom jsou podobně, chybět jim ale bude útočník Henrik Sedin. Třiatřicetiletý centr totiž má stále potíže s žebry, která si poranil v polovině ledna, jeho místo ve výběru Tre Kronor zaujal Marcus Johansson z Washingtonu. Češi budou hodně spoléhat na zkušeného tahouna Jaromíra Jágra, jenž válí v New Jersey a do Soči si přivezl parádní formu. Tu by mohl hned v prvním duelu přetavit v přesnou trefu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Čes-Švé: Jágr J. ano 3.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip