Články

Česko – Slovensko: vyhecovaná bitva přestřelku nenabídne
article image

18.2.201

Už je to tady! V zápase pravdy Češi vyzvou rivaly ze Slovenska a musí zvítězit, v případě další prohry by se totiž z olympijského Soči předčasně pakovali domů. Jejich výkony zatím mají k ideálu daleko, gólové hody diváci neuvidí.

K jásání to zatím není. Čeští hokejisté se v základní skupině ostře sledovaného olympijského turnaje trápili a do klíčového duelu se Slovenskem o postup do čtvrtfinále play off nenastoupí ve velké pohodě. Vždyť ve třech zápasech jenom jednou zvítězili a ani při triumfu nad slaboučkým Lotyšskem (4:2) nijak nezářili. Porážky se Švédskem (2:4) a především se Švýcarskem (0:1) přidělaly vrásky na čele kouče Hadamczika, jeho svěřenci se trápí v ofenzívě, což bije do očí hlavně při přesilovkách. Vždyť z dvanácti využili jedinou! Přitom v početní výhodě se v dnešním hokeji rozhodují zápasy… Proti Slovákům tak budou řádit speciální přesilovková komanda - s Tomášem Plekancem, Jaromírem Jágrem a Markem Židlickým budou nově nastupovat Radko Gudas a Martin Hanzal, druhou pětici pak budou tvořit Tomáš Kaberle, Jakub Voráček, David Krejčí, Aleš Hemský a Milan Michálek. Mimo hru naopak zůstane Patrik Eliáš, kterého skolila viróza a proti Slovensku vůbec nenastoupí. Slováci do olympijského turnaje odstartovali ještě hůř než Češi, když od USA utrpěli debakl 1:7 a poté šokovali porážkou s hokejovým trpaslíkem ze Slovinska 1:3. V posledním utkání s Ruskem si ale výrazně zvedli sebevědomí, když díky perfektnímu výkonu v obraně udrželi na uzdě Ovečkina, Malkina a spol. a s hvězdnou „sbornou“ prohráli až v nájezdech 0:1. Také proti Česku budou vycházet z precizní defenzívy, kterou bude v brance jistit Ján Laco, jenž přiváděl parádními zákroky ruské snajpry k šílenství. Vypjatý duel tak asi mnoho branek fanouškům nenabídne!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Česko - Slovensko 4,5 - 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip