Články

Česko – Slovensko: do semifinále projdou Češi
article image

2.1.201

Utekli hrobníkovi z lopaty a teď cítí šanci na medaile! Čeští mladíci porazili ve svém závěrečném duelu ve skupině favorizované Rusy a místo boje o záchranu narazí v play off na „hratelné“ Slováky. Další výhrou potvrdí nárůst formy.

Jak už to u českých týmů bývá – když jedou na turnaje coby jedni z favoritů, nastává zklamání. A naopak, když se jim nevěří, dokážou nečekaně zabrat. Přesně podle tohoto schématu se zatím odvíjelo vystoupení hokejových reprezentantů na mistrovství světa do 20 let. V základní skupině nejprve dvakrát padli 2:5. Na úvod se Švédy, což se čekalo, ale rozhodně ne další výpadek spojený s herním trápením se Švýcary. Proti Dánům poprvé odvrátili „klinickou smrt“ v podobě hrozící baráže o záchranu vítězstvím 4:3 v prodloužení a podruhé ve svém posledním vystoupení triumfem 4:1 nad Rusy. Nad nimi vyhráli v normální hrací době po 18 letech… Rozjetá česká „lvíčata“ konečně začínají naplňovat ambice, s nimiž do Kanady odcestovala. Na Slováky si svěřenci kouče Přerosta věří, na MS U20 je tradičně porážejí. Ale podcenění určitě nehrozí – vždyť v přípravě na šampionát s nimi na Štědrý den prohráli 1:3. Dnes večer se v Montrealu bude radovat český tým.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Česko - Slovensko 1 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip