Články

Česko – Severní Irsko: defenzivní hrátky zabrání gólům
article image

3.9.201

Urputné prokousávání obranou, spousta soubojů. České fotbalisty čekají na úvod kvalifikace o MS nepříjemní Severní Irové, kteří téměř neinkasují. A bude to zápas maximálně o jednom gólu.

Generálka proti Arménii (3:0) jim vyšla skvěle, jenže teď čeká svěřence kouče Jarolíma nesmírně těžký rozjezd do kvalifikace o mistrovství světa 2018 v Rusku. Národní tým přivítá v Praze na Letné v souboji účastníků červnového Eura Severní Irsko a ví, že tento duel může být pro vývoj skupiny naprosto klíčový. Na šampionát projde jen vítěz skupiny a osm nejlepších celků z druhých míst čeká baráž. Při konkurenci silného Německa je reálně ve hře právě ono druhé místo... „Hrajeme s jedním z adeptů na postup a moc bychom potřebovali vstoupit do kvalifikace výhrou,“ přiznal Jarolím. Samostatná reprezentace prohrála jen jediný z pěti zahajovacích zápasů světové kvalifikace, naprázdno nevyšla ani v jednom ze čtyř vzájemných utkání se Severním Irskem, ale pozor: poslední dva vzájemné zápasy v rámci kvalifikace MS 2010 skončily bez branek. Skálopevnou obranu předvedli Ostrované i na Euru, kde postoupili do osmifinále. Tři ze čtyř duelů ve Francii prohráli 0:1! A ani na Letné to žádné gólové hody nebudou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Česko - Severní Irsko 1,5 - 2.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip