Články

Česko - Rusko: sborná potřebuje začít vítězit
article image

11.2.201

Českému národnímu týmu se proti ruské sborné sice v poslední době daří, v této sezoně ji dvakrát porazil. Ale všechno jednou končí, navíc Rusové už zbrojí na domácí šampionát.

Ruský trenér Oleg Znarok do Česka přiveze celkem 14 nováčků a ti se budou chtít před blížícím se světovým šampionátem za každou cenu ukázat v tom nejlepším světle. Dá se očekávat, že mladičký tým bude hodně bruslit a předvádět agresivní hokej, což bude naším dělat značné problémy. V naší sestavě sice budou hráči, kteří dokázali vyhrát prosincový turnaj v Rusku, ale nevěřím, že se jim to povede znovu, naopak aby to před vlastními fanoušky nedopadlo stejným fiaskem, jako na podzimním Karjala Cupu. Navíc v sestavě našeho výběru opět bude chybět nejlepší hráč extraligy Roman Červenka, který by pro tým byl velkým přínosem. Utkání se odehraje v třinecké Werk Aréně a i přes bouřlivou kulisu vyhrají Rusové v krásném kurzu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Česko - Rusko 2 2.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip