Články

Česko – Rusko: Růžičkův výběr znovu vyhraje
article image

7.2.201

Po šestizápasovém čekání na první vítězství v EHT si hokejisté Česka spravili náladu čtvrtečním triumfem nad Ruskem. Sobotní mač nabídne opět vyhecovanou tvrdou bitvu i se závěrečnou radostí domácích borců.

Do boje o druhou výhru nad ruskou sbornou i v seriálu EHT vyšle trenér Vladimír Růžička výrazně pozměněnou sestavu. Některé změny jsou vynucené, neboť tým opustili obránce Ondřej Němec (rodinné důvody) a útočník Jan Kovář (nemoc), další plánované. Do hry se zapojí nově beci Jakub Krejčík s dodatečně povolaným Adamem Poláškem i útočníci Vladimír Svačina s Ondřejem Romanem. Kouč národního týmu tak chce pokračovat v zkoušení různých variant před květnovým MS.

Čtvrteční zápas s Ruskem v Karlových Varech vyhrál český výběr 3:0 a připsali si první vítězství v sezoně. „Chtěl bych, aby na naší straně bylo stejné nasazení a tvrdá hra. Myslím si, že mladí Rusové ukázali, že jsou velmi rychlí a tvrdí. Líbilo se mi, že naši hráči na to reagovali velmi dobře. Přizpůsobili jsme se a nenechali jsme se vyvést z míry,“ řekl Růžička.

Stejně jako v Karlových Varech čeká českou reprezentaci utkání před vyprodanou O2 arenou, ve které se představí naposledy před MS. V podobné situaci v listopadu nezvládli hokejisté duel se Švédskem, i když vedli 3:0, jenže tehdy v mužstvu byla řada mezinárodně nezkušených hráčů. Tentokrát je kádr prošpikován ostřílenými plejery na čele s třiačtyřicetiletým Martinem Ručinským. Kvalita i touha rozloučit se v O2 areně před světovým šampionátem vítězstvím rozhodne o další výhře Česka.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Česko - Rusko 1 1.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip