Články

Česko – Norsko: skolí další Seveřany
article image

11.5.2016

Po třech odehraných kolech se parta kouče Vůjtka vyhřívá na prvním místě skupiny A. Nadějně rozehraný šampionát si ale nesmí pokazit! Do duelu s Norskem nastoupí Češi jako velcí favorité na vítězství a to nakonec ukořistí.

Sérii zápasů s papírovými outsidery odstartuje český mančaft bitvou s Norskem. Seveřani nebudou žádní „nazdárci“, na kontě už mají triumfy nad Švýcarskem (4:3 v prodloužení) a Kazachstánem (4:2) a drží se na čtvrté příčce skupiny A. Na předloňském MS s Čechy padli jen 0:1 a věří, že zvučného soupeře znovu pořádně potrápí. Tahouny Norů jsou borci z NHL Zuccarello (NY Rangers) a Martinsen (Colorado), většina hráčů jinak působí v norské a švédské lize. Češi nepřivezli na MS do Ruska nejsilnější mančaft, o to více ale hrají týmově a výhrami nad Ruskem (3:0) a Švédskem (4:2) předvedli vysoké kvality! Proti Lotyšsku (4:3 v nájezdech) zahazovali šance, toho se musí proti dalšímu outsiderovi z Norska vyvarovat! Dvoudenní pauza na nabrání sil ale Čechům jistě prospěla, dobili baterky a utkání zvládnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Česko -1,5 - Norsko 1 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip