Články

Česko – Norsko: kouč Vrba odstartuje výhrou!
article image

4.3.2014

Nastává nová éra! Po neúspěchu v kvalifikaci o postup na MS vyslyšel úspěšný trenér Pavel Vrba volání fanoušků a usedl na lavičku národního týmu, který poprvé povede do boje v přátelském utkání proti Norsku. A zahájí vítězně!

Proklínaný lodivod Bílek s českou reprezentací k břehům Brazílie, kde se letos uskuteční mistrovství světa, kvůli zpackané kvalifikaci nedoplul a odstoupil. Na jeho místo u národního týmu usedl Pavel Vrba, jenž se díky úspěšnému angažmá v Plzni stal nejžádanějším tuzemským koučem. Pod jeho vedením by se měli Češi probojovat na mistrovství Evropy, které se uskuteční v roce 2016. Prvním soupeřem českého týmu budou v přátelském utkání nebezpeční Norové. Seveřani se také na brazilský světový šampionát nepodívají, v kvalifikační skupině E skončili až na čtvrtém místě, když dokázali v deseti duelech pouze třikrát zvítězit (2:1 nad Slovinskem, 3:1 a 2:0 nad Kyprem) a potvrdili tím výrazný ústup ze slávy, který v posledních letech prožívají. V žebříčku FIFA se Norové postupně propadli až na šedesáté místo a silní jsou především na vlastní půdě, venku se jim tradičně příliš nedaří. V české nominaci najdeme prověřené borce (Čech, Rosický, Hübschman, Limberský atd.), kteří si budou muset zvyknout na rychlý a ofenzivní fotbal s bleskovými výpady po křídlech, který po nich bude nový trenér vyžadovat. S tímto stylem hry slavil Vrba velké úspěchy v Plzni a stejně tomu bude i v reprezentaci. Češi si s Norskem poradí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Česko - Norsko 1 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip