Články

Česko – Nizozemsko: Van Persie bude řádit
article image

8.9.2014

Už je to tady! Češi vstupují do boje o postup na evropský šampionát a jejich prvním soupeřem bude silný nizozemský výběr. Tradičně ofenzivní Oranje budou spoléhat na střelecký um Robina van Persieho a zkušený forvard nezklame!

První soutěžní duel čeká na nového reprezentačního kouče Pavla Vrbu, jenž převzal český tým poté, co se pod vedením Michala Bílka nedokázal probojovat na MS do Brazílie. Nizozemci na letním šampionátu naopak nechyběli a vedli si skvěle, když nakonec získali bronzové medaile. Do skupiny A tak naskočí jako jasně největší favorité a na Letné chtějí vybojovat úvodní tři body. Češi nenastoupí do utkání ve velké pohodě, v přípravě se jim totiž příliš nedařilo – s Finskem a Norskem shodně remizovali 2:2, poté nestačili na Rakousko (1:2) a v minulém týdnu podlehli v generálce také mladému výběru USA (0:1). Tradiční českou bolestí je nedostatek kvalitních útočníků a s tím související problémy se střílením branek, ovšem proti Oranje bude hlavní českou starostí příliš neinkasovat, a tak se Rosický a spol. nikam nepoženou, budou poctivě bránit a číhat na rychlé kontry. Ani v defenzívě to ale z českého pohledu zatím nebylo ono, stopeři Kadlec s Procházkou nevypadali proti USA úplně jistě a Nizozemci jejich kvalitu opravdu pořádně prověří! Hosté sice do Prahy přiletěli bez zraněných ofenzivních tahounů Robbena, Van der Vaarta a Huntelaara, z jejich útoku přesto jde strach a borci jako Sneijder, Wijnaldum, Kuijt a Van Persie disponují obrovskou kvalitou. Právě kapitán Van Persie, jenž byl se čtyřmi zásahy třetím nejlepším střelcem letního MS, neprožívá podařený vstup do nové sezony a ještě neskóroval, střeleckou smůlu by mohl na Letné prolomit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Čes-Niz: Van Persie R. ano 2.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip