Články

Česko – Nizozemsko: příprava nabídne gólovou chudobu
article image

14.8.201

Česká „lvíčata“ změří v přípravě síly s Nizozemci a sotva se proti silnému soupeři pohrnou dopředu. V posledních pěti zápasech vstřelili jen tři góly a branková smršť to nebude ani teď.

Češi jako příští pořadatelé ME hráčů do 21 let nemusí hrát kvalifikaci, své kvality tak testují v přípravných zápasech. Jediná prohra z šesti duelů je chvályhodným počinem a důvodem k optimismu, ovšem pouze čtyři vstřelené branky jsou naopak velkým varováním. V útoku prostě výběr kouče Dovalila tápe, ani jeden z nominovaných borců ještě za národní tým neskóroval… Kádr Čechů nyní oživí ofenzivní sparťan Krejčí, jinak už patřící do áčka, ale z Nizozemců jde takový respekt, že domácí se budou koncentrovat hlavně na obranu. „Bude to zatím nejkvalitnější prověrka mého mužstva i proto, že v týmu soupeře jsou tři hráči, kteří hráli semifinále letošního Eura,“ řekl kouč Dovalil. Mnoho gólů v utkání asi nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Česko - Nizozemsko 2,5 - 1.81

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip