Články

Česko – Malta: favorit bude dominovat oběma poločasům
article image

26.5.2016

Naplno si užívají přípravný kemp v Alpách a teď si poprvé otestují svoji fotbalovou formu. Čeští reprezentanti by měli hrát proti trpaslíkovi uvolněně a jasně ho přejedou.

Fotbalový svátek ve Francii se kvapem blíží a Vrbovy svěřence čekají kromě soustředění i tři přípravné zápasy. Jako první je prověří v rakouském Kufsteinu Malťané. „Bereme to spíš jako předpřípravu, dostání se do herní praxe. Rozhodující pro mě budou až zápasy s Ruskem a Jižní Koreou,“ řekl trenér Vrba. Hodně se bude zkoušet, nicméně fanoušci by se neměli bát, že by mohlo dojít na nějaké fiasko. Hráči se přece musejí před koučem blýsknout, potvrdit oprávněnost nominace a případně si říci o základní sestavu. Malta je pro český tým pravidelným soupeřem zejména v kvalifikacích, v 11 duelech s ní Češi už třikrát ztratili body za bezgólové remízy. Navíc v přátelících se Vrbovým hochům tradičně nevede! Zase půjde o dobývání protivníkovy obrany a tu by měl favorit otevřít v každém z poločasů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým vyhraje oba poločasy - Česko - Malta ano 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip