Články

Česko – Kazachstán: další výhra a dostatek gólů
article image

12.5.2016

Až na jedno klopýtnutí jsou na MS zatím suverénní, teď čeká na české hokejisty trpaslík z Kazachstánu. Síla Vůjtkova výběru se opět projeví a diváci se mohou těšit na dostatek gólů.

Nevěřilo se jim, ovšem senzační výhry nad Rusy a Švédy rázem pasovaly české hokejisty mezi spolufavority na medaile. Skupinu A totiž mají skvěle rozehranou a do play off by mohli jít z výhodné první příčky. Tu nebudou chtít prohospodařit proti hokejovým trpaslíkům, což názorně ukázali při čtvrteční sedmigólové nadílce Norům. Kazaši na úvod šampionátu zaskočili Švýcary, statečně se bili s Rusy, ale už jako by jim docházela šťáva. Problémy mají zejména v defenzivě, 19 inkasovaných branek ze čtyř zápasů je mizerná vizitka obrany. Když se k tomu připočte zatím hodně produktivní český útok, bude to před kazašskou bránou asi dost hořet... Poslední vzájemné setkání na MS před 11 lety sice skončilo hubenou českou výhrou 1:0, nicméně tentokrát by to měla být jiná podívaná a jasná záležitost favorita.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Česko - Kazachstán 5,5 1/+5,5 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip