Články

Česko – J.Korea: úspěšná produktivní generálka na Euro
article image

4.6.201

Poslední ladění formy a hurá do Francie! Čeští fotbalisté si pro generálku na Euro pozvali Jižní Korejce a v otevřeně vedeném duelu by si měli s chutí zastřílet.

Ve středu padli ve Španělsku 1:6 a teď mají být komparsisty pro Vrbovy svěřence. Korejci se současným výběrem nepředstavují vážnější hrozbu a do pražského Edenu nejspíš nejedou s žádnými většími ambicemi. Češi po výhrách 6:0 nad Maltou a 2:1 nad Ruskem na soustředění v Rakousku budou chtít zvítězit i doma před svými fanoušky a pozitivně je naladit na blížící se Euro. „Doufám, že bude velká návštěva, uděláme dobrý výsledek a předvedeme i dobrý výkon,“ přál si svazový předseda Pelta. Reprezentanti věří v úspěšnější generálku než před čtyřmi lety, kdy před odjezdem na šampionát do Polska prohráli 1:2 s Maďarskem. „Chceme s Koreou vyhrát a zvednout si sebevědomí před šampionátem,“ řekl obránce Kadeřábek. Dá se očekávat, že kouč Vrba už proti asijskému soupeři nasadí sestavu, která by se mohla blížit té, jaká nastoupí na úvod Eura proti Španělům. Na druhou stranu však chce dát šanci i některým dalším hráčům včetně nabuzeného střelce Škody. Korejci od roku 1986 nechyběli na žádném světovém šampionátu a před 14 lety obsadili doma čtvrté místo. Nicméně taktika není jejich nejsilnější stránka a proti hladovým domácím se jim velké naděje nedávají. Každopádně k vidění by měl být líbivý fotbal a dostatek gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Česko - J.Korea 2,5 1/+2,5 2.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip