Články

Česko – Island: body zůstanou v Plzni!
article image

14.11.2014

Velký krok směrem k postupu na EURO 2016 mohou udělat čeští fotbalisté výhrou nad Islandem! Seveřani skvěle brání, podnikají rychlé ofenzivní kontry a ve skupině A ještě neprohráli, ovšem Češi jsou rozjetí a zvítězí!

Češi parádně rozehráli kvalifikaci o postup na ME, když dokázali zdolat hvězdné Nizozemce, Turky i outsidery z Kazachstánu a s plným počtem devíti bodů okupují první místo tabulky skupiny A. Společnost jim na čele ale dělají borci Islandu, kteří jsou zatím také stoprocentní a ještě dokonce neinkasovali ani gól! Svěřenci kouče Lagerbäcka sází na bojovný, důrazný a týmový fotbal, skvěle brání a podnikají nebezpečné ofenzivní výpady. Ke hře na brejky mají v kádru vhodné typy hráčů a borci jako Sigurdsson či Sigthórsson budou jistě defenzívě českého týmu pořádně zatápět. Zatímco Island nastoupí do důležitého utkání v plné síle, český kouč Vrba bude pro zranění postrádat levého beka Limberského a středopolaře Váchu. Kádr národního týmu je ale dostatečně široký a s absencemi by si měl poradit. Pod vedením někdejšího kouče Plzně praktikuje český tým kombinační fotbal, hráči se nebojí v hojném počtu vyrazit do útoku a daří se jim v zakončení – v žádném ze tří kvalifikačních duelů nevstřelili méně než dvě branky. Proti Islandu budou mít územní převahu, tvořiví borci jako Dočkal, Rosický či Darida by nakonec měli najít způsob, jak pevnou defenzívu soupeře překonat. Inspiraci by si mohli vzít od Belgie, která ve středečním přátelském utkání Island porazila 3:1. Věřím, že Češi těžký duel zvládnou a zvítězí!     

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Česko - Island 1 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip