Články

Česko – Finsko: urputná bitva góly nenabídne
article image

16.12.2015

Karjala Cup se Čechům hrubě nevydařil, na Channel One Cupu se chtějí představit ve výrazně lepším světle! Na úvod se střetnou s výběrem Suomi a před vyprodanou pražskou O2 Arénou mu zkusí oplatit prohru 1:2 z letošního úvodního klání.

Výhoda domácího prostředí bude hrát do karet českého týmu, jenž se před vyprodaným hledištěm jistě vybičuje k dobrému výkonu. Po nepovedeném Karjala Cupu, kde bodovali jen v posledním utkání při výhře nad Ruskem (4:3 v nájezdech), potřebují Češi ukázat, že jsou v Evropě konkurenceschopní! Kouč Vůjtek pošle do branky Dominika Furcha, obrana nastoupí v podobném složení jako na úvodním turnaji série EHT. V ofenzívě by pak měli Čechy táhnout Kovář, Gulaš, Radil či Zohorna, prosadit se proti důrazné finské obraně ale nebude jednoduché. Seveřani ovládli první vzájemné klání letošní sezony 2:1 a znovu budou svou agresivitou, důrazem, taktickou vyspělostí a rychlostí dělat domácím velké potíže. Utkání tak asi budou kralovat obrany, mnoho gólů fanoušci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Česko - Finsko 0 2.30
Počet gólů - Česko - Finsko 4,5 - 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip