Články

Česko – Evropa: po výbuchu to budou defenzivní hrátky
article image

18.9.2016

Po vydařených přípravách spadli tvrdě z hrušky! Čeští hokejisté na úvod Světového poháru dostali výprask od Kanady a proti výběru Evropy hrají o naději. V defenzivní bitvě moc branek nepadne.

Věděli, že proti největšími favoritovi turnaje to bude hodně těžké, přesto výsledek 0:6 zklamal. Češi se nedostali vůbec k ničemu a byli za komparsisty. Naopak všemi odepisovaný výběr Evropy zaskočil druhého největšího favorita z USA a sfoukl ho 3:0. Co to znamená? Zatímco Jandačův tým hraje o postupovou naději, celek složený z nejlepších hokejistů ze Slovenska, Německa, Švýcarska, Dánska, Rakouska, Norska a Slovinska si již v podstatě může zajistit semifinále prestižní akce v Torontu. „Jejich herní obraz byl výborný,“ pochválil soka český trenér. Teď musí svoje hochy nabudit tak, aby za každou cenu vyhráli. Prvotním úkolem je zaměřit se na defenzívu a zjednodušit zejména hru ve vlastním obranném pásmu, kde Češi zbytečně chybovali. I Evropané překvapili kvalitní hrou dozadu, takže by to mohly být spíše taktické šachy s minimem gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Česko - Evropa 5,5 - 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip