Články

Česko – Brazílie: špatná generálka, vítězná premiéra
article image

27.9.201

V poslední přípravě před odletem na MS dostaly české reprezentantky v Praze výprask od hvězdných Američanek. V úvodním mači s nevyzpytatelnými Brazilkami nesmějí zaváhat a po velkém boji si připíší vítězný vstup.

Obhajují senzační stříbro z domácího MS před čtyřmi lety, jenže čtyři tehdejší reprezentantky včetně Hany Horákové, vyhlášené nejužitečnější hráčkou turnaje, už ukončily kariéru. Pro výběr kouče Lubora Blažka bude v Turecku velkým úspěchem postup do čtvrtfinále, ovšem to by ve své skupině potřebovaly skončit druhé za předpokládanými vítězkami ze Španělska. Tak by v semifinále narazily na přijatelného soupeře, kterým by „papírově“ měly být Kanaďanky. A proto úkol pro dnešní mač zní jasně: sestřelit Brazilky. Náladové Jihoameričanky dokážou zdolat takřka jakéhokoliv protivníka, ovšem také nečekaně selhat. České basketbalistky si musí dát pozor především na podkošové hráčky - tři Brazilky působí v nejlepší lize světa v zámořské WNBA. Zraněný kotník snad pustí do hry pivotku Petru Kulichovou a s její pomocí by klíčový mač turnaje měl vyznít pro českou reprezentaci.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Česko - Brazílie 1 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip