Články

Česko – Ázerbájdžán: dlouhé čekání na gól
article image

10.10.2016

Tohle už je v podstatě baráž! Čeští fotbalisté po nevýrazném startu do kvalifikace MS musejí konečně zabrat a doma si poradit s Ázerbájdžánem. Budou to ale nervy a čekání na gól.

Možná klíčové utkání kvalifikace! Zatímco Češi ve dvou duelech ještě nevstřelili gól a na kontě mají jediný bod, jejich soupeř dosud neinkasoval a díky dvěma výhrám 1:0 má na kontě bodů už šest. A Češi nutně potřebují v Ostravě z tohoto manka tři body ukrojit. „Samozřejmě se cítíme pod tlakem. Potřebujeme vyhrát, zatímco jim bod stačí,“ přiznal český obránce Sivok po výprasku 0:3 v Německu. Jenže Ázerbájdžán už není fotbalovým trpaslíkem jako v minulosti. Tamní kluby pravidelně bojují o evropské poháry a Karabach se dokonce potřetí za sebou dostal do základní skupiny Evropské ligy. Letos sehrál tři zápasy proti Plzni a Liberci a ve všech remizoval. Navíc jediný vzájemný duel na reprezentační úrovni někdejší výběr trenéra Bílka na turnaji v Emirátech prohrál 0:2! Ázerbájdžán sází na skálopevnou defenzívu a bleskurychlé kontry do otevřené obrany, rukopis chorvatského kouče Prosinečkiho je znát i při standardních situacích. Je jasné, že Jarolímovi hoši budou muset být hned od počátku ve střehu a nepouštět se do žádných riskantních dobrodružství. Také proto bude první půle hodně oťukávací a gól v ní nejspíš nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Česko - Ázerbájdžán 0,5 - 2.98

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip