Články

Česko – Arménie: trefí se oba, vyhrají domácí
article image

31.8.201

Fotbalisté Česka začínají éru pod novým koučem, jak dopadne Jarolímova premiéra? Proti nepříjemným Arménům to nebude snadné, obrana všem nájezdům neodolá, ale domácí nakonec výhru oslaví.

Trenéra Karla Jarolíma čeká první zápas na reprezentační lavičce a navíc symbolicky v Mladé Boleslavi, odkud k nároďáku zamířil. Úkolem přípravy je dobře se naladit na nedělní klíčový vstup do kvalifikace mistrovství světa proti Severnímu Irsku, ovšem i na zkoušení bude dostatek prostoru. Dá se očekávat, že zejména po hodině hry dojde k tradičnímu velkému střídání na obou stranách, hra se rozkouskuje, což přinese i nekoncentrovanost a šance na obou stranách. Navíc s Armény to nebude snadné ani předtím, tým spoléhající na brejky a genialitu ofenzivní hvězdy Mchitarjana je hodně nebezpečný. Naposledy český tým v kvalifikaci na MS 2014 porazil na jeho půdě 2:1 a také kvůli tomu Češi do Brazílie necestovali! Tentokrát by měli mít domácí navrch, před novým trenérem se budou chtít hráči vytáhnout a výhru nakonec vybojují. Ovšem nejistá defenzíva bez opor Čecha, Hubníka i Limberského, které se s reprezentací rozloučily, čistý štít neudrží.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas + oba týmy dají gól - Česko - Arménie 1+Ano 3.36

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip