Články

Češi zařídili sázkaři v EL přes 27 tisíc!
article image

1.12.201

Jestli někdo nefandil Liberci v posledním kole Evropské ligy, pak to byl sázkař z Kraslic. Prohra Slovanu v Braze byla totiž jedním ze sedmi tipů na jeho „akovce“ složené výhradně ze zápasů pátého kola této pohárové soutěže.

Všechny duely začínaly shodně ve čtvrtek ve 21:05 hodin. Ve čtyřech z nich věřil fotbalový expert domácím, ve třech pak za kurz převyšující hodnotu 2 předpokládal vítězství hostujících celků. U dvou mačů kraslický tipér trnul až do jejich závěru v obavě, že mu jinak výherně se vyvíjející tiket „shodí“. A v následné vysoké výhře pak v obou případech „měli prsty“ Češi.

Nejprve se v Glasgowě prosadil mladičký osmnáctiletý talent Václav Černý, který se na trávník dostal coby náhradník až v 69. minutě a jen dvě minuty před koncem utkání po nádherné akci zařídil svým gólem triumf Ajaxu 2:1 nad Celtikem. A když už poslední vteřiny scházely do konce utkání v portugalské Braze, nevydrželi fotbalisté Slovanu Liberec nápor domácího Sportingu a ve druhé minutě nastavení inkasovali rozhodující gól z kopačky Cristiana, kterým padli rovněž 1:2!

 

Takže nejen fotbalové znalosti, ale i pořádná porce štěstí a „česká fotbalová stopa“ vynesly tipérovi za vklad 300 korun nádhernou výhru 27.780 Kč!    

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip