Články

Čerepovec – CSKA Moskva: favorit venku nezaváhá
article image

5.10.2015

Armádní mančaft nepolevuje a drtí každého, kdo se mu postaví do cesty. Na led Čerepovce si jede pro pátý triumf v řadě a na oblíbeného protivníka si bude věřit, v posledních třech vzájemných duelech do jeho sítě nasázel 20 branek!

Loňské semifinále, v němž nestačili na později vítězný Petrohrad, bylo pro borce CSKA málo. Ambiciózní mančaft z hlavního města totiž touží po zisku Gagarinova poháru, který mu stále uniká. Od roku 2008, kdy KHL rozehrála premiérový ročník, už třikrát ovládl základní část, ani jednou se však nedokázal probojovat do finále celé KHL, loni skončil ve finále konference na Petrohradu. Do letošní sezony ale CSKA odstartoval parádně a od prvních duelů ukazuje, že to s útokem na titul myslí opravdu vážně. V sedmnácti zápasech Radulov a spol. jen 4x prohráli a usadili se s pohodlným náskokem na čele celé soutěže. Ačkoliv jejich defenzíva občas nefunguje tak, jak má, dokáží většinu protivníků přetlačit svou drtivou ofenzivní silou. Čerepovec je na dně Západní konference, střílí málo branek a často inkasuje. S moskevským CSKA navíc prohrál poslední tři vzájemné duely a inkasoval v nich dvacet branek! Znovu vyjde naprázdno.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Čerepovec - CSKA Moskva 2 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip