Články

Čerepovec – CSKA Moskva: body si odvezou hosté
article image

18.11.2014

Poskočit na první místo Západní konference i celé KHL. Takovou motivaci budou mít v utkání v Čerepovci hokejisté slavného moskevského CSKA. Formu mají skvělou a pravidelně vítězí, odskočit konkurentům se jim podaří!

Skvělou bilancí jednadvaceti výher ve 29 zápasech nového ročníku KHL se mohou chlubit borci CSKA, kteří na dálku soupeří o roli lídra soutěže s hvězdným Petrohradem. A daří se jim náramně, bodů mají na kontě stejně jako SKA, od kterého by tak v případě výhry nad Čerepovcem mírně odskočili. Se 102 vstřelenými brankami mají druhou nejúdernější ofenzívu KHL, naopak domácí jsou třetím nejčastěji inkasujícím týmem Západní konference, což není pro jejich fanoušky před duelem s moskevským velkoklubem příliš dobrá zpráva… Útok CSKA diriguje aktuálně nejproduktivnější hráč soutěže Alexander Radulin (14+30), kterému náramně svědčí souhra s francouzským střelcem Da Costou (16+15). Jejich spolupráce vyniká při hře v plném počtu hráčů i při přesilovkách, kterou mají hosté s úspěšností 26,8% (40 gólů) vůbec nejlepší ze všech týmů KHL. A v početní výhodě nejspíše budou drtit také Čerepovec, který nepatří k těm nejslušnějším týmům a v oslabení se mu nedaří (úspěšnost 74,8% je třetí nejhorší v KHL), což notně přispívá k tomu, že opravdu často inkasuje. CSKA se momentálně veze na šestizápasové vítězné vlně, ani v Čerepovci nepadne!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Čerepovec - CSKA Moskva 2 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip