Články

Celtic – Ajax: gólparáda ve Skotsku
article image

25.11.2015

První duel slavných mančaftů v Nizozemsku skončil plichtou 2:2, také odveta ve Skotsku by měla nabídnout gólové hody! Oba celky totiž jsou ve skupině A mimo postupové pozice a jedině výhra jim zajistí naději na účast v jarních bojích…

Amsterodamský gigant letos v pohárech příliš nezáří – nedokázal se probojovat do Ligy mistrů a ani v Evropské lize to na úspěch příliš nevypadá, dvě kola před koncem je ve skupině A až třetí s dvoubodovou ztrátou na druhý Fenerbahce. Navíc ve čtyřech duelech jen třikrát skóroval a nepotvrzuje pověst ofenzivně laděného týmu. V Celtic Parku však už musí vytasit všechny útočné zbraně, kterými disponuje, jenom vítězství mu totiž udrží naději na postup do jarních vyřazovacích bojů. Také Celtic, který v Amsterdamu dvakrát vedl, ale k vítězství první vzájemný duel nakonec nedovedl (2:2), nutně potřebuje naplno bodovat, jinak v Evropské lize předčasně skončí. Jeho zápasy v Evropské lize bývají bohaté na góly, v žádném z nich nebyly k vidění méně než tři góly. A normu skotský mančaft dodrží, fanoušci se v Celtic Parku nebudou nudit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Celtic - Ajax 2,5 + 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip