Články

Celta Vigo – Atl. Madrid: hostující obrana opět odolá
article image

8.1.201

Vyhoupli se do čela La Ligy a teď na ně ostatní budou pořádat hon. Výsadní postavení musejí borci Atlétika potvrdit v neděli na horké půdě pátého Viga. A jejich skálopevná obrana opět odolá.

Jejich bilance je téměř neuvěřitelná. V 18 ligových kolech Rojiblancos inkasovali pouze osmkrát, v posledních osmi duelech dvakrát. „Pro ty, kdo snad neznají historii Atlétika, chci připomenout, že pro klub byla vždy charakteristická pracovitost, presink, protiútoky a silná defenzíva. A kdo to chce změnit, jde proti historii Atlétika,“ upozornil kouč Diego Simeone, kterému k absolutní spokojenosti chybí jediné: lepší koncovka. Nicméně přestože třeba madridští rivalové z Realu nastříleli bezmála dvakrát tolik gólů, v tabulce o 4 body zaostávají. Systém Atlétika prostě funguje a teď jej prověří Vigo. To se sice vyhřívá na senzační páté příčce, ovšem dvakrát v řadě prohrálo a už 225 minut se neradovalo ze vstřelené branky. Madridští jistě vsadí na obvyklou trpělivost a precizní hru vzadu, hru případně otevřou až v závěru. A tak nikoho by nepřekvapilo, kdyby Simeoneho parta opět neinkasovala.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým dá gól - Celta Vigo - Atl.Madrid ne 2.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip