Články

Čeljabinsk – Lev Praha: nejvíce jeden gól v 1. třetině
article image

3.1.201

Loňský finalista KHL se trápí. Prosinec mu budově hrubě nevyšel, a tak má Traktor velké problémy dostat se do play off. Navíc šetří i góly. Pražští Lvi naopak jedou na vítězné vlně, ale v úvodu duelu se ani oni do přestřelky nepohrnou.

Prvním zápas roku 2014 čeká Lvy na ledě Čeljabinsku. Loňský finalista KHL letos nezažívá příliš vydařenou sezonu, tomu napovídají i výkony z prosince, kdy Traktor sbíral jednu prohru za druhou. Naopak Lev na venkovních kluzištích válí - proti Čeljabinsku by Jalonenův tým mohl přidat již osmou venkovní výhru v řadě. Prosincové rozpoložení Čeljabinsku nebylo vůbec dobré – z devíti utkání vyhrál Traktor jen dvě. Navíc hned ve čtyřech utkáních nedokázal tým trenéra Bělousova vstřelit ani gól. S nulou na kontě skončil loňský finalista KHL již desetkrát v sezoně. Žádný z týmů Kontinentální ligy na tom není hůře. Právě ofenziva trápí Čeljabinsk nejvíce. Ta tam je produktivita týmu z minulé sezony. Traktor zatím bodově táhne Petri Kontiola. Finský technik ale také zaostává za výkony z konce minulého ročníku, kdy nejprve kraloval v play off a poté byl neproduktivnějším hráčem mistrovství světa. V duelu půjde o hodně a opatrnějšímu začátku zápasu bude odpovídat i chudé gólové vyjádření první třetiny.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Čeljabinsk - Lev Praha 1,5 - 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip