Články

Č.Budějovice – Opava: vyrazí za třetí remízou v řadě?
article image

4.10.2016

Tuze rádi by si zase zahráli první ligu, ale na elitní dvojičku Ostrava – Olomouc už krůček ztrácejí. Fotbalisté Budějovic i Opavy hrají o naději a bude to typický remízový zápas.

V předehrávce 10. kola druhé nejvyšší fotbalové soutěže bude k vidění hned šlágr. Čtvrtí Jihočeši dvě z poslední tří utkání prohráli, ale doma jsou zatím stoprocentní. O gól porazili Vítkovice, Znojmo a Ústí, naposledy udolali Frýdek-Místek 3:1. Pokud chtějí udržet krok s čelem tabulky, musejí uspět. Opava má v tabulce o bod víc a také ona si nechce nechat rivaly poodskočit. Slezané z venkovních zápasů nezvládli jen derby s ostravským Baníkem, jinak jsou na hřištích soupeřů nebezpeční. Loni obě jejich vzájemná setkání skončila remízami a na hodně vyrovnaný duel to vypadá i tentokrát. Hlavně ze začátku se ani jeden z týmů v důležitém mači nikam nepohrne a bude trpělivě čekat na šanci. I proto se remízová první půle přímo nabízí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Č.Budějovice - Opava 0 2.23

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip