Články

Carolina – Anaheim: obrany budou dominovat
article image

15.11.2015

Už to vypadalo, že se sezona Ducks obrací k lepšímu, tři porážky v řadě však vrátily Anaheim tvrdě na zem. Na ledě Hurricanes zkusí hosté neúspěšnou sérii ukončit, také domácí ale nutně potřebují bodovat. Jejich velká bitva góly nenabídne.

Měli patřit mezi nejlepší týmy soutěže, borci Anaheimu však po sedmnácti odehraných duelech, z nichž vydolovali pouhých 14 bodů, okupují příčky u dna tabulky Západní konference. Vždyť jen tři týmy z celé NHL získaly méně bodů než oni… Trápící se Hurricanes jich mají na kontě stejně jako Anaheim a také nutně potřebují začít vítězit, jedině série výher je může vrátit do boje o play off. Jenže nic nenasvědčuje tomu, že by se měli herně chytit – v posledních pěti duelech jenom jednou vyhráli (3:2 v prodloužení nad Ottawou) a jen 8x rozvlnili síť. Právě mizerná produktivita je celou sezonu sráží, s průměrem 2 vstřelených branek na utkání mají třetí nejhorší ofenzívu soutěže. Na chvostu této statistiky je překvapivě právě Anaheim (1,65 G/Z), který sice disponuje útokem našlapaným velkými jmény, ovšem borci jako Getzlaf (0+5), Perry (5+6) či Kesler (1+5) zůstávají daleko za očekáváním a lepí se jim smůla na hokejky. Bitva utrápených gólové hody nenabídne!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Carolina - Anaheim 5,5 - 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip