Články

Cambridge – Sheffield W.: favorit projde dál
article image

8.8.2016

Anglický Ligový pohár vstupuje na scénu prvním kolem, do kterého se zapojí také celky z druhé nejvyšší soutěže. To je případ i Sheffieldu, v jehož dresu válí český reprezentant Daniel Pudil, který míří na hřiště Cambridge ze čtvrté ligy.

Sheffield patří mezi elitní týmy Championship, tedy druhé nejvyšší anglické soutěže. Loni usiloval o postup do Premier League, ovšem ve finále baráže ve Wembley smolně padl s Hullem (0:1)! Prokousat se o patro níž zkusí letos znovu a začal skvěle, když v prvním kole porazil loni sestoupivší Aston Villu 1:0. Ambiciózní „Owls“ přes léto udrželi všechny opory a ještě dokázali posílit, když ze Sunderlandu přivedli prověřeného střelce Stevena Fletchera a do záložní řady Abidiho z Watfordu. Loni v Ligovém poháru dokázal Sheffield postoupit například přes Newcastle (1:0) či Arsenal (3:0) až do čtvrtfinále, v němž nestačil na Stoke. Letos chce na skvělou pohárovou jízdu navázat, soupeře ze čtvrté ligy jistě nepodcení. Cambridge rozehrál novou sezonu League Two, v níž se bude muset obejít bez ofenzivního tahouna Simpsona, plichtou 1:1 s Barnetem. Kvalitou za Sheffieldem výrazně zaostává, půjde z kola ven!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Cambridge - Sheffield W. 2 1.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip