Články

Cambridge – Man. United: jasná pohárová výhra giganta
article image

23.1.201

O postup mezi nejlepších šestnáct FA Cupu jedou na hřiště provinčního Cambridge. Borci Manchesteru United sice v Premier League neprožívají radostné období, ale s protivníkem ze 4. ligy by si měli v pohodě poradit.

United rozjeli pod novým koučem Van Gaalem sezonu mizerně, přestože mužstvo doplnily hvězdy Falcao, Di María či Blind. Bilance 3-4-3 po úvodních deseti ligových zápasech byla tristní. Jenže pak se tým vzepjal, šesti výhrami se dotáhl na špici a nebýt tápání na přelomu roku, mohli být Rooney a spol. už druzí. Takto jsou čtvrtí a na titul už mohou pomalu zapomenout. A tak poslední šance na trofej je ve vůbec nejstarší fotbalové soutěži FA Cupu. I proto Reds pojmou duel v Cambridge vážně, a to i přesto, že protivník se drží jen v polovině tabulky čtvrté ligy. Van Gaal sice avizoval, že některým hvězdám dá volno, ale béčko na trávník zcela jistě nepošle – třeba právě ofenzivní bombarďáci Di María s Falcaem prý hrát budou. I proto se dá očekávat hladké vítězství superfavorita.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Cambridge - Man.United 1:0 2 1.41

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip