Články

Calgary – Winnipeg: v kanadské bitvě o góly nouze nebude
article image

2.2.201

Honí se za každým bodíkem, aby se udrželi v elitní osmičce pro play off. Hokejisté Calgary i Winnipegu nesmějí polevit, proto bude jejich vzájemný souboj důležitý. Nicméně tradice bude zachována a alespoň pět gólů padne.

Domácí Flames aktuálně drží poslední osmou postupovou příčku před dotírajícími úřadujícími šampióny Los Angeles, hostující Jets jsou v Západní konferenci šestí, když mají tři bodíky k dobru. Jenže momentálně procházejí krizí, od All Star Game prohráli všechny tři zápasy, v každém z nich dostali po pěti gólech. Teď už nutně potřebují zabrat. Nijak zvlášť nezáří ani nejlepší český brankář Ondřej Pavelec, který přišel o pozici jasné jedničky. Dostane šanci na ledě Calgary? Bylo by to pikantní, protože by čelil nápadům produktivního domácího šikuly Jiřího Hudlera. Obě mužstva se letos potkala už třikrát – Flames doma vyhráli 4:2, zápasy ve Winnipegu skončily obrácenými výsledky 4:1 a 1:4. Jak vidno, o góly nebyla při jejich setkáních nouze, v minulých sezónách jich dokonce padalo ještě více. A tradice zůstane zachována.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Calgary - Winnipeg 4,5 + 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip