Články

Calgary – St. Louis: Tarasenko uhasí Plameny
article image

14.3.2016

Bluesmani se na dálku přetahují s Dallasem o první místo v Západní konferenci, domácí Flames se naopak pohybují na opačném pólu tabulky. Drtivou ofenzívu hostů táhne ruský talent Vladimír Tarasenko, děravou obranu Calgary pokoří.

Zatímco loni překvapili a prokousali se do play off, v němž dokonce vyřadili rivaly z Vancouveru, letos se hokejisté Calgary od úvodních kol základní části NHL trápí a do vyřazovacích bojů se nepodívají. Aktuálně společně s Edmontonem a Winnipegem leští dno Západní konference, na vině je především tragická defenzíva, která je s průměrem 3,10 inkasovaných gólů na zápas vůbec nejhorší v celé soutěži… Hostující St. Louis naopak prožívá další vydařenou základní část, v níž bojuje o konferenční titul. Zkušený mančaft kouče Hitchcocka je sehraný, fyzicky nadupaný a patřičně agresivní. Disponuje ale i rychlými a technicky zdatnými forvardy, z nichž vyčnívá ruský snajpr Vladimír Tarasenko. Rodák z Jaroslavle už si udělal na pažbě 33 přesných zásahů a drží se v nejlepší desítce kanonýrů soutěže, ve dvou letošních duelech s Calgary nasbíral čtyři body (1+3). Také v další vzájemné bitvě by se měl prosadit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Cal-SLo: Tarasenko V. ano 2.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip