Články

Calgary – Los Angeles: bitva o všechno do overtimu?
article image

8.4.2015

Tady jde úplně o všechno! Do konce základní části NHL zbývá pár dnů a o play off si to v přímém souboji rozdají Flames s Kings. Soupeři si nic nedarují a dost možná už třetí letošní vzájemný duel dotáhnou do prodloužení.

Calgary

+ domácí prostředí, dobrá forma, brali by i bod

- méně ostřílení hráči

Los Angeles

+ zkušený kádr, jde jim o vše

- mizerná forma, nesmějí zaváhat

 

Loni slavně získali Stanley Cup, teď hokejistům Los Angeles hrozí, že se ani nepodívají do play off! O všem rozhodnou poslední dva zápasy základní části a především už ten následující v Calgary. Devátí hosté ztrácejí na osmé domácí dva body a musejí vyhrát, jinak je definitivní konec. To Plamenům by možná stačilo jen dovést zápas do prodloužení a mít jistotu jednoho bodu. Na druhou stranu v úplně posledním zápase je čeká hodně nepříjemná cesta do Winnipegu, zatímco Kings by mohli mít doma pohodičku proti San Jose. Podle těchto propočtů by tak hosté také mohli být spokojení i s případnou výhrou v prodloužení s tím, že vše zachrání až na poslední chvíli.

Je tedy overtime pro oba týmy řešením a zápas k němu bude směřovat? Proč ne? Vždyť hned dvě ze čtyř jejich utkání základní části se v základní hrací době nerozhodla, obě v Kalifornii vyhráli hosté z Kanady. Ti mají lepší formu, vyhráli čtyři z posledních pěti duelů a zdá se, že drží v rukou všechny trumfy. Nicméně NHL dokáže nabídnout neuvěřitelné veletoče...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Calgary - Los Angeles 0 3.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip