Články

Calgary – Dallas: Seguin sestřelí Flames
article image

18.12.2014

Na Flames si sedla krize a tým Jiřího Hudlera po sérii proher vypadl z příček pro play off. Ukončit trápení zkusí proti rozjetému Dallasu, který táhne nejlepší střelec soutěže Tyler Seguin. A mladý Kanaďan opět ukáže přesnou mušku!

Zatímco loni se od začátku trápili a celou sezonu byli v podstatě jen do počtu, letos překvapili skvělým startem a dlouho se drželi mezi nejlepšími celky Západní konference. V posledních šesti duelech ale ani jednou nebodovali a postupně vypadli z elitní osmičky. Jejich velký sešup ovšem není příliš překvapivý – Calgary je jedním z nejhorších týmů co se držení puku týče a v šestnácti případech nastupovalo do třetí třetiny v pozici prohrávajícího celku. Vícekrát se to „podařilo“ už jen dvěma nejhorším týmům soutěže Carolině (18) a Edmontonu (17). Dallas letos předvádí nevyrovnané výkony a také se nachází mimo příčky pro play off, na vině je především špatná defenzíva, která v průměru inkasuje 3,4 gólů na zápas, což je nejvíce z celé NHL. Mezery v obraně tak často negují parádní ofenzívu Stars, kterou táhne hlavně první útok, v němž září Spezza (6+18), Benn (8+18) a hlavně Tyler Seguin (23+15), jenž se momentálně vyhřívá na čele kanadského bodování NHL a je zároveň jejím nejlepším střelcem. Talentovaný Kanaďan v posledních pěti duelech pětkrát skóroval a výrazně pomohl Dallasu k třem výhrám, při poslední návštěvě Calgary čtyřmi zásahy režíroval vysoký triumf Stars 7:3. Takovou kanonádu asi nezopakuje, trefit by se ale mohl!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Cal-Dal: Seguin T. ano 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip