Články

Calgary – Anaheim: Ducks konečně zaberou
article image

11.3.2014

Na hokejky borců Anaheimu si sedla menší krize. Kačeři tak třikrát za sebou prohráli a přišli o roli lídra Západní konference, kde je na čele tabulky vystřídalo St. Louis. Z herní mizérie zkusí vybřednout na ledě Calgary a to se jim podaří!

Vypadl z role. Dlouhodobě jeden z nejlepších týmů soutěže a hlavně na vlastním ledě téměř neporazitelný Anaheim prohrál tři domácí zápasy v řadě a přišel o pozici lídra Západní konference i celé NHL. V žádném utkání během neúspěšné série se gólově neprosadil více než třikrát, v tom posledním s Torontem se jeho aktuální střelecká nemohoucnost projevila naplno – Maple Leafs přestřílel 44:23, přesto nakonec padl 1:3, když jeho jedinou branku zaznamenal spolehlivý kanonýr Corey Perry, jenž je s 35 góly druhým nejlepším střelcem soutěže. Cesta do kanadského Calgary tak možná Ducks přijde vhod, nebudou pod takovým tlakem fanoušků a navíc narazí na oblíbeného soupeře, kterého porazili čtyřikrát v posledních pěti vzájemných zápasech. Navíc Flames letos patří mezi nejhorší týmy NHL a s formou jsou také na štíru, po prohrách s Vancouverem (1:2) a Los Angeles (2:3) by také potřebovali zabrat. Kvalitou ale za Anaheimem výrazně zaostávají a s favoritem nakonec prohrají!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Calgary - Anaheim 2 1.83

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip