Články

Caja Laboral – CSKA Moskva: favorizovaní hosté senzaci nepřipustí
article image

4.3.2015

Dva z posledních tří zápasů v Eurolize prohráli, což je pro ně katastrofa! Basketbalisté CSKA Moskva jsou považováni za jeden z top klubů Evropy a na palubovce španělského Laboralu to musejí potvrdit. A úkol zvládnou.

Caja Laboral

+ domácí palubovka, defenzíva, doskoky

- nedisciplinovanost, ofenzíva, střelba za tři body

CSKA Moskva

+ kvalita kádru, individuality, útok

- forma

 

Od vedení dostali zase maximální cíle = vyhrát VTB ligu a konečně zase Euroligu. A borci CSKA potvrzují, že ambice mají opravdu maximální. Od října do ledna vyhráli 30 soutěžních zápasů v řadě a zdálo se, že jsou nezastavitelní. Pak ale přišla únorová facka – 3 porážky během jediného týdne! Tým se sice zase vzchopil, nicméně minulý týden v Eurolize opět padl, s Fenerbahce dokonce doma. V tabulce skupiny jsou Moskvané třetí a tentokrát už není prostor na zakolísání, což hvězdami nabitý kádr moc dobře ví. Tým navíc posílil nejlepší ruský basketbalista poslední dekády Andrej Kirilenko, který se vrátil domů z NBA. S výjimečným univerzálem v sestavě může CSKA opět předvádět mimořádné věci. Španělský celek vojáci před dvěma měsíci doma porazili 99:90 a očekává se, že i na jeho půdě budou dominovat. Nic jiného než výhru si totiž v očích přísných fanoušků i klubového vedení ani nemohou dovolit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Caja Laboral +3,5 - CSKA Moskva -3,5 2 1.48

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip