Články

Cagliari – Sampdoria: urputný boj moc gólů nepřinese
article image

25.9.2016

Vrátili se mezi italskou smetánku, ale rozjezd do Serie A mají utrápený. Fotbalisté Cagliari by doma potřebovali uspět, jenže se Sampdorií je čeká urputná bitva o pár gólech.

Ve druhé lize byli suverénní, jenže mezi elitou to je jiné kafe. Borci z Cagliari se musejí pořádně ohánět, aby si připsali nějaký ten bodový zisk. Venku se jim to v ani jednom ze tří pokusů nepodařilo, ale doma mohou být zatím spokojeni – remízovali se silným AS Řím a smetli Atalantu 3:0. Teď k nim přijíždí janovský klub, který po dvou úvodních vítězstvích padl už třikrát v řadě a nebezpečně se přibližuje spodku tabulky. V Cagliari dokázala Sampdoria dvakrát za sebou uhrát výsledek 2:2, tentokrát by ale bylo podobné skóre překvapivé. Oba týmy totiž letos mají problémy v koncovce, v pěti odehraných kolech zaznamenaly pouze 7 resp. 5 gólů. Nedá se proto očekávat žádná velká přestřelka, spíš jen taktické šachy a čekání na chybu protivníka.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Cagliari - Sampdoria 2,5 - 1.98

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip