Články

Cagliari – Juventus: fanoušci uvidí góly
article image

18.12.201

Týmu kouče Zemana aplaudují za odvážný ofenzivní fotbal, výsledky však zatím příliš nenese. Vždyť se v Serii A aktuálně krčí na první sestupové příčce. Mistrovský Juventus se pyšní nejlepším útokem italské ligy, góly tak budou padat!

Od své pověsti trenéra, který bezmezně věří útočnému fotbalu, český kouč Zdeněk Zeman neustoupil ani při angažmá na lavičce Cagliari. Ačkoliv má k dispozici na Serii A podprůměrný kádr, dokázal s ním zvítězit na hřišti milánského Interu vysoko 4:0 či remizovat s AC Milán (1:1) nebo Neapolí (3:3)! Celkem už jeho svěřenci rozvlnili 20x síť, lepší je v tomto ohledu jen šest týmů italské ligy. Ke dnu tabulky však Cagliari táhne mizerná defenzíva, pouze poslední Parma a předposlední Cesena inkasovaly více branek… V posledních dvou domácích duelech vyšel sardinský klub střelecky i bodově naprázdno, což bude chtít proti Juventusu změnit. Rozvlnit by síť mohl, body ale asi nezíská. Mistrovský Juventus letos prohrál jen jediný z patnácti duelů Serie A, naopak už 11x triumfoval a pyšní se nejúdernějším útokem v soutěži (31 gólů), který nedůslednou obranu Cagliari jistě pořádně provětrá. Oba vzájemné duely v loňské sezoně turínský gigant jasně ovládl (4:1, 3:0), historie by se mohla opakovat. Alespoň tři branky padnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Cagliari - Juventus 2,5 + 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip