Články

Caen – Paris SG: hvězdní hosté se konečně proberou
article image

15.9.2016

Pařížská mašina se zadrhla, už tři soutěžní zápasy v řadě nevyhrála! Hvězdný tým PSG si teď musí nutně napravit reputaci na hřišti provinčního Caen a soupeře jednoznačně přejede.

Po dvou úvodních ligových výhrách padli v Monaku 1:3, vzápětí doma jen remízovali se St. Etienne 1:1, když hosté srovnali až v nastavení, a naposledy v Lize mistrů hráli stejným výsledkem s Arsenalem. Na podobnou neúspěšnou sérii nejsou Pařížané zvyklí a za každou cenu se budou chtít vrátit na vítěznou vlnu a omluvit se svým fanouškům. Borci z Caen jsou v tomto ohledu pro ně vhodným soupeřem, protože se s nimi obvykle nepárají. Osm let s nimi neprohráli, loňské výsledky byly jednoznačné 3:0 a 6:0. Půjde to ale tak hladce i bez švédského bouráka Ibrahimovice, který se v tomto dvojzápase trefil třikrát, ale už válí na Ostrovech? Probudit se už musejí další, hlavně Cavani, od něhož se čeká lavina gólů. Teď je nejvyšší čas ukázat svoji sílu a nabuzení hosté si odvezou tři body po jednoznačné záležitosti.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Caen - Paris SG 1:0 2 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip