Články

Caen – Metz: body zůstanou doma
article image

2.9.201

Před pěti lety spolu ještě hráli v nejvyšší francouzské soutěži, teď si fotbalisté obou celků střihnou druholigový duel. Soutěž mají lépe rozehranou hráči Caen a stejně jako před měsícem v poháru na svém hřišti vyhrají.

V uplynulé sezóně zažili zcela rozdílné osudy. Zatímco borci z Caen skončili čtvrtí, pouze jedno místo za příčkou, z níž se šlo přímo do Ligue 1, fotbalisté Mét potvrdili obrození a poskočili ze třetí ligy do druhé. Zdá se, že z nejhoršího se dostali a mohou nadále spřádat smělé plány o návratu mezi francouzskou smetánku. Sedm bodů z úvodních čtyř kol není k zahození, byť zejména v ofenzívě to skřípe a pět vstřelených gólů je slabota. To Caen má o dva body více, a pokud soupeře porazí, poskočí na vysněnou třetí příčku tabulky, jen bod za lídry Lens a Angers. Sebevědomí může domácím dodat i skutečnost, že na začátku srpna doma ve zmíněném Francouzském poháru porazili protivníka s přehledem 2:0. A zopakují si to.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Caen - Metz 1 1.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip