Články

Cádiz - Celta Vigo: favorit vykročí za postupem
article image

7.1.201

Přestože se Cádiz může chlubit, že je v tabulce své soutěže je čtvrtý, o místo výš než Vigo, a v minulém kole poháru vyřadil madridský Real, favoritem čtvrtfinále není. Onou soutěží totiž je 3. liga a přes Real prošel až administrativně.

Pohárová utkání sice bývají pro favorita hodně nevyzpytatelná, přesto tentokrát k překvapení nedojde. Celta Vigo se totiž v této sezoně až překvapivě drží špice tabulky a na pátém místě útočí na evropské poháry. Nic na tom nemění ani fakt, že na přelomu roku dvakrát v lize prohrála a přerušila tím sérii šesti utkání bez porážky, z nichž pět ovládla. Poté, co místo očekávaného soupeře ve čtvrtfinále, kterým měl být Real Madrid, nyní cítí šanci na pronikavý výsledek - Real totiž do prvního zápasu v Cádizu, který vyhrál 3:1, neoprávněně vyslal Rusa Čeryševa, jenž měl v tu dobu disciplinární trest. Cádiz je ve třetí lize čtvrtý, ale jeho současná forma není stabilní, Vigo si postup nechá ujít. Projeví se to už v prvním utkání, v němž si do Cádizu dojede pro vítězství, a bude vyšší, než jednobrankové. Ostatně vyzkoušelo si to už v minulé kole, kdy přešlo přes druholigovou Almerii, kterou na jejím hřišti porazilo 3:1.

 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Cadiz - Celta Vigo 1:0 2 2.97

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip