Články

Č. Budějovice – Sokolov: favorit doma nezakopne
article image

16.8.201

Fotbalová národní liga, tedy druhá nejvyšší fotbalová soutěž v tuzemsku, dnes rozehraje v Českých Budějovicích čtvrté kolo. Domácí exligista v něm přivítá Sokolov a potvrdí skvělou formu!

Loni prvoligoví Jihočeši doma porazili Táborsko 2:0 a Žižkov dokonce 4:0. V minulém duelu se ale neprosadili proti betonu Varnsdorfu, na jehož hřišti bez branek remizovali. Proti Sokolovu se chtějí vrátit zpět na vítěznou vlnu, čímž by výrazně podpořili slova vyřčená před startem sezony o rychlém návratu mezi elitu. Ovšem Baník nebude snadnou kořistí, dlouhodobě patří mezi špičku druhé ligy – loni skončil čtvrtý, o rok dříve dokonce třetí. A také letos bude silný, prozatím drží šesté místo s bilancí dvou výher a jedné porážky. Tu mu uštědřil v posledním kole Žižkov, jenž v Sokolově zvítězil 2:1, když potrestal veliké chyby v defenzívě domácích. Pokus o nápravu Sokolovu asi nevyjde, v Českých Budějovicích letos totiž soupeři příliš často bodovat nebudou! Zkušené Dynamo je před vlastními fanoušky silné, sázím jedničku.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Č. Budějovice - Sokolov 1 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip