Články

Č. Budějovice – Slavia: Jihočeši s nožem na krku
article image

26.3.2015

První kolo s velkou klikou zvládli, teď jedou hokejisté Slavie v baráži do Českých Budějovic. Zato Jihočeši nešťastně padli s Olomoucí a doma musejí vyhrát, aby jim neujel vlak. Dokážou si poradit s tlakem, nebo posadí Pražany na koně?

Č. Budějovice

+ hlad po extralize, euforie, domácí prostředí

- nezkušenost, slabší defenzíva

Slavia

+ zkušenější kádr, umějí hrát vypjaté bitvy

- venku jim to nejde

 

Oba dosud extraligové celky se po úvodních středečních vítězstvích dnes představí na ledě soupeřů a nebudou to mít vůbec jednoduché. Českobudějovičtí sice neurvali na olomouckém ledě ani bod, ale odvezli si povzbudivé poznání. „Vyzkoušeli jsme si, že s těmito soupeři můžeme hrát. Výsledek dobrý není, ale předvedená hra špatná nebyla. Myslím si, že se s námi musí počítat. Soutěž je ještě dlouhá a my se o to porveme,“ řekl budějovický brankář Bláha.

Slavia nepřesvědčila proti Chomutovu výkonem, ale o dvou týmech, jež si vybojují účast elitou, rozhodnou body. A Pražané získali všechny tři! „Může nás to nakopnout. Je to pro nás cenná výhra, ale zatím je to jen jeden vítězný zápas z dvanácti,“ upozornil slávistický gólman Furch. Očekává se urputný defenzivně laděný boj, který bude o trpělivém čekání na příležitost. Slavia věří, že právě v takových zápasech se projeví síla jejich ostřílených veteránů Bednáře s Vlasákem.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Č.Budějovice - Slavia 4,5 - 2.17
Dá gól (včetně prodloužení) - Bud-Sla: Vlasák T. ano 3.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip