Články

Č. Budějovice – Kladno: souboj favoritů bez gólové přestřelky
article image

10.2.201

Když si to naposledy spolu rozdali na jihu Čech, padlo neskutečných 16 gólů. Tentokrát ale hokejoví favorité první ligy budou s brankami šetřit. Střelecky v poslední době tápou, navíc jde o hodně.

Už je to skoro jako ostrá příprava na vyřazovací boje. Dva aktuálně nejlepší týmy druhé nejvyšší soutěže si brousí zuby na návrat do extraligy a nutně se před play off a případnou baráží potřebují dostat do pohody. Ta jim v posledních týdnech utekla. Vedoucí Kladno prohrálo tři z posledních čtyř zápasů, druzí borci z Budějovic padli dvakrát za sebou. Alarmující je v obou klubech zejména trápení v koncovce – v posledních čtyřech duelech se Středočeši trefili 13krát, Jihočeši dokonce jen 11krát. To je u dvou suverénně nejofenzivnějších týmů soutěže podivné.

 

Co předvedou nyní? Ve zmíněné listopadové divočině na jihu Čech domácí vyhráli 9:7, když šest gólů padlo v poslední desetiminutovce, kladenské zápasy skončily výsledky 3:4 v prodloužení a naposledy 3:0. Dá se očekávat, že právě poslední lednové setkání bude pro to nynější tou nejbližší předlohou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Č.Budějovice - Kladno 5,5 - 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip