Články

Burnley – Chelsea: favorit rozhodne až po půli
article image

18.8.201

Ostrý test hned na úvod nového ročníku! Fotbalisté Chelsea zajíždějí na hřiště nabuzeného nováčka z Burnley a zcela jistě je nečeká žádná pohodička. Londýnské hvězdy zlomí bojovné domácí až ve druhém poločase.

To bylo slávy! Fotbalisté Burnley se po pěti letech vrátili mezi anglickou smetánku a doufají, že to zase nebude jen na jednu sezónu. Vždyť klub vzniklý v roce 1882 patřil mezi zakládající členy anglické fotbalové ligy, taková Chelsea se zrodila až o celých 23 let později! Momentální poměr sil je nicméně samozřejmě opačný, speciálně po příchodu ruského oligarchy Abramoviče se tým ze Stamford Bridge přeměnil v superklub plný zářících hvězd fotbalového nebe. Zatímco Chelsea je poskládaná z borců celého světa, na soupisce Burnley jsou až na dvě výjimky (Australan a Rakušan) jen fotbalisté z Ostrovů. I tak v přípravě dokázali remizovat se španělským Vigem a dokonce porazit italskou Veronu. Teď je ale čeká úplně jiný kalibr. Naposledy se oba týmy střetly v lednu 2010, o výhře hostů z Chelsea 2:1 rozhodl až v závěru kapitán Terry. Ale pozor, o rok dříve v Curling Cupu vyhrál na penalty outsider! Může se opakovat senzace? To nejspíš ne, nicméně hráčům Chelsea bude trvat, než najdou recept na protivníka. Nabízí se tedy sázka na jejich výhru až po druhém poločase.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Burnley - Chelsea 0/2 3.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip